FOTOWOLTAIKA
Szukasz oszczędności w domowym budżecie?
Chcesz posiadać własną elektrownie?
Zainwestuj w instalację fotowoltaiczną!

Kontakt

Zostaw swój numer, a my się z Tobą skontaktujemy

  formalnosci
  Dobierzemy rozwiązanie
  Oszczędność
  Pozyskamy dotację
  opłacalność
  Zadbamy o Twój komfort
  fotowoltaika
  Obniżymy Twoje rachunki
  Niższe rachunki
  – PORÓWNANIE –
  Korzyści z fotowoltaiki
  Co zyskujesz?
  Niezależność energetyczna przez produkcję własnego darmowego prądu.
  Możliwość wykorzystania darmowego prądu do podwyższenia komfortu życia np. klimatyzacja, płyta indukcyjna, ogrzewanie wody.
  Oszczędności roczne sięgające kilku tysięcy złotych rocznie.
  Możliwość współpracy z magazynem energii.
  Możliwość wykonania instalacji hybrydowej, czyli takiej, która wykorzystuje własny prąd z fotowoltaiki nawet w przypadku awarii sieci energetycznej.
  Możliwość uzyskania bardzo wysokich dotacji do fotowoltaiki.
  Skorzystaj z dotacji 5000 zł
  oraz ulgi termomodernizacyjnej
  Jak to zrobić?
  Przeprowadzimy Państwa przez cały proces budowy instalacji w Waszym domu. Pozostało nam jeszcze kilka kroków aby cieszyć się swoją własną, darmową energią.
  Krok 1
  Audyt obiektu i konsultacje
  Pierwszym krokiem w procesie powstawania instalacji jest wizja lokalna i ocena możliwości wykonawczych, warunków technicznych i zapotrzebowania na prąd, które będą później podstawą do przedstawienia rozwiązań oraz rzetelnej wyceny. W tym celu użyj formularza kontaktowego aby umówić spotkanie z naszym doradcą.
  Krok 2
  Wycena
  Po obraniu konkretnego planu działania w porozumieniu z klientem przedstawiamy koszty inwestycji. Staramy się maksymalnie obniżyć koszty korzystając z wszystkich możliwych dotacji/wsparć finansowych dostępnych na polskim rynku.
  Umowa
  Krok 3
  Indywidualny projekt
  Kolejnym etapem jest, wykonanie indywidualnego projektu instalacji fotowoltaicznej na podstawie zebranych danych w Państwa domu. Zostanie zaproponowane najkorzystniejsze rozwiązanie budowy instalacji, aby zapewnić największą korzyść oraz wszystkie zasady bezpieczeństwa.
  Krok 4
  Montaż
  Montaż instalacji fotowoltaicznej dokonuje zespół uprawnionych instalatorów zgodnie z wymaganiami technicznymi. Ustalamy z inwestorem wygodny termin montażu. Oczywiście przywiązujemy wagę do bezpiecznego transportu urządzeń na miejsce inwestycji.
  Krok 5
  Uruchomienie instalacji
  Od tej chwili posiadacie Państwo i cieszycie się własną przydomową ,,małą elektrownią”. Dopilnujemy wszystkich formalności z zakładem energetycznym, aby Państwo mogli bezproblemowo korzystać z wytworzonego prądu.
  Realizacje

  Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

  Jak działa instalacja fotowoltaiczna w praktyce?
  1. Panele fotowoltaiczne przekształcają energię ze światła na energie elektryczną(prąd stały).
  2. Wytworzony prąd stały w panelach trafia do inwertera, który przekształca go w prąd zmienny, aby mógł zasilić naszą instalację.
  3. Nadwyżka prądu, którego nie wykorzystamy na własne potrzeby, trafia do sieci, a z niej pobieramy 80% energii za darmo!
  Nasze usługi

  Zobacz co oferujemy. Zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z naszych usług!

  Współpracują z Nami
  Scroll to Top