Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, od dnia 16.03.2020 r. kontakt z naszym biurem odbywać się będzie wyłącznie drogą telefoniczną i mailową w godzinach 10.00 - 12.00.
Przepraszamy za utrudnienia.

Fotowoltaika

Stwórz własną elektrownie i ciesz się darmową energią elektryczną.
Nasi doradcy pomogą w doborze instalacji.
Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie.

FOTOWOLTAIKA - czym jest?

Fotowoltaika, a właściwie panele fotowoltaiczne to urządzenia, które zmieniają energię promieniowania słonecznego w energie elektryczną.

Dzięki uproszczonym procedurom przyłączenia do sieci energetycznej każdy może zostać w prosty sposób producentem czystej energii.

Jak to zrobić?

Przeprowadzimy Państwa przez cały proces budowy instalacji w Waszym domu. Pozostało nam jeszcze kilka kroków aby cieszyć się swoją własną, darmową energią.

Krok 1
AUDYT OBIEKTU I KONSULTACJE

bezpłatna kossultacja w firmie Inowa

Pierwszym krokiem w procesie powstawania instalacji jest wizja lokalna i ocena możliwości wykonawczych, warunków technicznych i zapotrzebowania na prąd, które będą później podstawą do przedstawienia rozwiązań oraz rzetelnej wyceny.
W tym celu użyj formularza kontaktowego aby umówić spotkanie z naszym doradcą.

Krok 2
INDYWIDUALNY PROJEKT

Kolejnym etapem jest, wykonanie indywidualnego projektu instalacji fotowoltaicznej na podstawie zebranych danych w Państwa domu. Zostanie zaproponowane najkorzystniejsze rozwiązanie budowy instalacji, aby zapewnić największą korzyść oraz wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Krok 3
WYCENA I FINANSOWANIE

Po obraniu konkretnego planu działania w porozumieniu z klientem przedstawiamy koszty inwestycji. Staramy się maksymalnie obniżyć koszty korzystając z wszystkich możliwych dotacji/wsparć finansowych dostępnych na polskim rynku.

Krok 4
MONTAŻ

Montaż instalacji fotowoltaicznej dokonuje zespół uprawnionych instalatorów zgodnie z wymaganiami technicznymi. Ustalamy z inwestorem wygodny termin montażu. Oczywiście przywiązujemy wagę do bezpiecznego transportu urządzeń na miejsce inwestycji.

Krok 5
URUCHOMIENIE INSTALACJI

Od tej chwili posiadacie Państwo i cieszycie się własną przydomową ,,małą elektrownią”. Dopilnujemy wszystkich formalności z zakładem energetycznym, aby Państwo mogli bezproblemowo korzystać z wytworzonego prądu.

Dlaczego warto?

Oszczędność

Jesteśmy producentem własnej energii

Niezależność

Niezależność od cen prądu na rynku

Komfort

Niska awaryjność – system bezobsługowy

Ekologia

Wykorzystujemy odnawialną energie (brak emisji CO2)

Wygoda

Brak jakichkolwiek koncesji, pozwoleń na budowę

Jak to działa?

1. Panele fotowoltaiczne przekształcają energię ze światła na energie elektryczną(prąd stały).

2. Wytworzony prąd stały w panelach trafia do inwertera, który przekształca go w prąd zmienny, aby mógł zasilić naszą instalację.

3. Nadwyżka prądu, którego nie wykorzystamy na własne potrzeby, trafia do sieci, a z niej pobieramy 80% energii za darmo!

Dlaczego INOWA?

  • Profesjonalne doradztwo
  • Bezpłatne konsultacje
  • Kontrola nad wszystkimi formalnościami (dotacje, energetyka,)
  • Wieloletnie doświadczenie w branży OZE
  • Wieloletnia gwarancja na całą instalacje
  • Przejrzyste zasady współpracy
  • Indywidualne podejście do klienta

Napisz do nas

Nie zwlekaj i umów się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą technicznym
Bezpłatna konsultacja