W dniach 23.12.2022r. - 27.12.2022 r. nasze biuro będzie nieczynne. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 500-610-810.
Przepraszamy za utrudnienia i życzymy Wesołych Świąt!

Kolektory słoneczne

Korzystaj z darmowej energii słonecznej i ogrzewaj wodę za darmo!
Dotacja nawet do 25% kosztów całej instalacji solarnej!
Formalności, wykonanie, rozliczenie – załatwimy to za Ciebie.

Instalacja solarna może pracować dla Ciebie!
Słońce podgrzewa wodę za darmo!
To proste rozwiązanie!

Rynek kolektorów słonecznych w Polsce i na świecie rozwija się od wielu lat. W Polsce kolektory słoneczne w dużej mierze swoją popularność zawdzięczają ogólnodostępnym dotacjom. Obecnie na rynku najpopularniejsze są kolektory płaskie oraz próżniowo rurowe. Zarówno płaskie jak i próżniowo rurowe bardzo dobrze spełniają swoje funkcje. Na rynku pojawiają się także nowsze rozwiązania np. kolektory próżniowo rurowe ze zwierciadłem tzw. CPC. W porównaniu z kolektorami próżniowo rurowymi wykazują większą wydajność zachowując przy tym “kompaktowy” rozmiar.

Dodatkowo kolektory słoneczne objęte są różnego rodzaju dotacjami, co zwiększa rentowność inwestycji.

30% dotacji to realne i dostępne wsparcie dla właścicieli nieruchomości myślących o zmniejszeniu wydatków na ogrzewanie dzięki energii słonecznej.

Formalności związane z uzyskaniem dofinansowania są dla nas proste i załatwiamy je dla Ciebie. Dzięki spotkaniu z doradcą przekonasz się, jak łatwo i szybko można pozyskać fundusze na kolektor słoneczny!

Podczas kontaktu z doradcą:

  • dopasujesz najlepszy dla siebie kolektor
  • dowiesz się w jaki sposób oferty bankowe kredytów z dopłatą różnią się od siebie
  • wybierzesz najkorzystniejsze dla siebie warunki
  • w prosty sposób załatwisz wszystkie formalności

Doradca Inowa towarzyszy klientowi od momentu wyboru kolektora aż po odbiór instalacji. Cały proces odbywa się szybko i sprawnie. My załatwiamy formalności, a Ty liczysz zaoszczędzone dzięki energii słonecznej pieniądze.

Dotacja dla mieszkańców miasta Kraków

Od początku 2013 roku można ubiegać się o dofinansowanie z Urzędu Miasta Krakowa na montaż kolektorów słonecznych w wysokości 1 000 zł na m2 powierzchni absorebra kolektora słonecznego, ale nie więcej niż 5 000 zł. Zgodnie z zasadami przewidzianymi na rok 2018, dotacja wynosi do 3 000 zł.

Od stycznia 2015 trwa nabór wniosków z programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa.

O szczegóły zapytaj naszego doradcę!

Jeżeli pozostawią Państwo numer telefonu w formularzu kontaktowym poniżej, wybrany doradca techniczny Inowa skontaktuje się Państwem w przeciągu jednego dnia roboczego i przeprowadzi przez całą procedurę od spotkania na miejscu inwestycji, poprzez dobór zestawu solarnego, wycenę, wypełnienie wniosków oraz montaż instalacji w Państwa domu.

Doradca techniczny dopełni wszelkich wymaganych formalności związanych zarówno z doborem najkorzystniejszego rozwiązania jak i wszelkimi formalnościami. Wypełni wnioski i całą dokumentację, a następnie złoży w imieniu Państwa dokumenty w odpowiednich instytucjach i będzie w stałym kontakcie z Państwem do czasu zakończenia montażu.

Bezpłatna konsultacja