W dniach 23.12.2022r. - 27.12.2022 r. nasze biuro będzie nieczynne. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 500-610-810.
Przepraszamy za utrudnienia i życzymy Wesołych Świąt!

SKORZYSTAJ Z DOTACJI 5000 ZŁ ORAZ ULGI TERMOMODERNIZACYJNEJ

Jak to zrobić?

Przeprowadzimy Państwa przez cały proces budowy instalacji w Waszym domu. Pozostało nam jeszcze kilka kroków aby cieszyć się swoją własną, darmową energią.

Krok 1
AUDYT OBIEKTU I KONSULTACJE

bezpłatna kossultacja w firmie Inowa

Pierwszym krokiem w procesie powstawania instalacji jest wizja lokalna i ocena możliwości wykonawczych, warunków technicznych i zapotrzebowania na prąd, które będą później podstawą do przedstawienia rozwiązań oraz rzetelnej wyceny.
W tym celu użyj formularza kontaktowego aby umówić spotkanie z naszym doradcą.

Krok 2
WYCENA I FINANSOWANIE

Po obraniu konkretnego planu działania w porozumieniu z klientem przedstawiamy koszty inwestycji. Staramy się maksymalnie obniżyć koszty korzystając z wszystkich możliwych dotacji/wsparć finansowych dostępnych na polskim rynku.

Krok 3
INDYWIDUALNY PROJEKT

Kolejnym etapem jest, wykonanie indywidualnego projektu instalacji fotowoltaicznej na podstawie zebranych danych w Państwa domu. Zostanie zaproponowane najkorzystniejsze rozwiązanie budowy instalacji, aby zapewnić największą korzyść oraz wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Krok 4
MONTAŻ

Montaż instalacji fotowoltaicznej dokonuje zespół uprawnionych instalatorów zgodnie z wymaganiami technicznymi. Ustalamy z inwestorem wygodny termin montażu. Oczywiście przywiązujemy wagę do bezpiecznego transportu urządzeń na miejsce inwestycji.

Krok 5
URUCHOMIENIE INSTALACJI

Od tej chwili posiadacie Państwo i cieszycie się własną przydomową ,,małą elektrownią”. Dopilnujemy wszystkich formalności z zakładem energetycznym, aby Państwo mogli bezproblemowo korzystać z wytworzonego prądu.

Dlaczego Inowa?

Chciałbyś obniżyć rachunki za energię elektryczną? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Klientom indywidualnym oferujemy fachowy montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasze usługi są kompleksowe. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem profesjonalnego projektu instalacji fotowoltaicznej w programie Pv*SOL, jak i dostarczeniem wszystkich niezbędnych urządzeń oraz oczywiście przyłączeniem do sieci. Korzystając z naszej oferty nie tylko obniżysz rachunki za prąd w domu czy firmie, ale również zyskasz niezależność energetyczną!

Korzyści z fotowoltaiki - co zyskujesz?

Nasze realizacje

Jak działa instalacja fotowoltaiczna w praktyce?

1. Panele fotowoltaiczne przekształcają energię ze światła na energie elektryczną(prąd stały).

2. Wytworzony prąd stały w panelach trafia do inwertera, który przekształca go w prąd zmienny, aby mógł zasilić naszą instalację.

3. Nadwyżka prądu, którego nie wykorzystamy na własne potrzeby, trafia do sieci, a z niej pobieramy 80% energii za darmo!

Nasi Partnerzy:

Napisz do nas

Nie zwlekaj i umów się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą technicznym
Bezpłatna konsultacja