Praca

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Doradca Handlowy ds. OZE

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
  • wybór najkorzystniejszych rozwiązań dla klienta w zakresie odnawialnych źródeł energii,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • doświadczenie w sprzedaży w branży OZE (mile widziane),
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w dziedzinie sprzedaży.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + prowizja),
  • bezpłatne szkolenie w zakresie sprzedawanych produktów,
  • wsparcie doświadczonych handlowców na każdym etapie kontaktu z klientem,
  • wsparcie administracyjne i organizacyjne biura firmy w zakresie umawiania spotkań z klientami,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@inowa.pl

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).